TOSHIBA Çözümler

e-BRIDGE Job Seperator

e-BRIDGE Jop Seperator baskısını alacağınız işleri set yada takım olarak ayıran bir araçtır. Aynı işten, değişik adetlerde ve bilgi kağıtları ile ayrılmış şekilde setler yada takımlar alabilirsiniz.
Ekranınıza gelen bu menüde kaç takım almak istediğinizi, bunların hangi departman yada konu için ayrılması istediğinizi belirten ayarları girdikten sonra gönderdiğiniz iş aşağıdaki gibi bilgi kağıtları ile ayrılmış olarak alabilirsiniz.Bu çözümün en güzel özellği e-BRIDGE sistemli TOSHIBA kullananlar için ÜCRETSİZ olmasıdır. Bu programı bayinizden edinebilirsiniz.

 
e-BRIDGE Job Point

TOSHIBA e-BRIDGE Job Point yüksek hacimli işleri kısa sürelerde yapılmasını sağlayan bir özelliktir.
Job Point otomatik olarak birden fazla TOSHIBA MFP cihazından aynı dokümanının basılmasını sağlayarak, bir işi tamamlamak için harcadığınız zamanı en az yarı yarıya azaltır.
Bilgisayarınızdan göndereceğiniz çoklu setleri TOSHIBA e-STUDIO cihazlarının iş yükü ve hızlarına göre bölerek aynı anda bitirmesini sağlayabilirsiniz.

* Ağınızdaki TOSHIBA MFP leri otomatik bulur.
* Kolay kullanılabilen iş ayarları ile işiniz otomatik olarak yada sizin seçimlerinize göre bölünür.
* Baskı ayarları eş zamanlı olarak her cihaz için ayarlanır.
* Ayarlandığı takdirde Job Point önceki ayarlarnızı hatırlayabilir.

Bu çözüm TOSHIBA e-BRIDGE II/III teknolojisi kullanan network printer kartı olan modeller ve konfigürasyonlarda kullanılabilir.
Daha fazla bilgi için Bayiniz ile temasa geçebilirsiniz.

e-BRIDGE Doc Drop

Her değişik dokümanlar ve raporlar için sürekli yazıcı ayarlarınızı düzenlemek zorunda mı kalıyorsunuz ?
Toshiba e-BRIDGE Doc Drop seç, sürükle ve bırak işlemleri ile ofis dokümanlarınız kolayca basımını sağlayarak verimlilğinizi yükseltir.
Kullanıcılar tarafından değişik baskı ayarlarını içeren Drop Zone kısayolları düzenlendikten sonra dokümanların basımı için uygulama yada yazıcı sürücüsü kullanımına gerek yoktur.

Ne zaman bir dokümanı belirli bir baskı ayarları basmak istediğinizde, dokümanı sürükle-bırak işlemi yada sağ-tuş ile masa üstündeki Drop Zone ayarına gönderdikten sonra geri kalan işlemi Drop Zone halledecektir.

- Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF gibi formatları destekler.
- Sürükle-Bırak yada sağ-tuş menüsü ile işlem yapma

Re-Rite OCR Çözümü

Toshiba e-STUDIO Modeli MFP niz sayesinde kağıt ortamındaki belgelerinizi değiştirilebilir Word ®, Excel ® veya PDF ® gibi elektronik dosyalara dönüştürebilirsiniz.

Toshiba MFP`nin gelişmiş tarama özellikleri bunları gerçekleştirebilir ve bütün bunlar tek bir düğmeye dokunuşla olur. Çalışanlarınızın hemen kullanabileceği söz konusu tüm sürec tam otomatik biçimde yürütülmektedir.

Cihazınızın çalışma biçimi şu şekildedir... Belgeler Toshiba E-STUDIO MFP cihazınızın belge besleme ünitesine yerleştirilir, kullanıcı kendine bir örnek şablon seçer ve çok kısa bir süre içinde dosyalar masa üstü bilgisayarınıza veya seçtiğiniz bir network sürücüsüne e-mail yoluyla ulaşır.

Sistem kullanıcı müdahelesi gerektirmediği gibi sık kullandığınız bir masa üstü uygulamasıyla dosyayı açıp üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Yukarıda da belirtildiği üzere Microsoft Word ®, Excel ®, Adobe PDF ® hatta HTML web sayfaları sayabileceğimiz bir kaç dosya türüdür.

Tabii hepsinden de önemlisi, e-bridge donanımlı RE-RITE ®düzelti sisteminin sunucu başına yalnızca tek bir lisans gerektirmesidir. Düşünün bir kere, alacağınız bir lisansla sınırsız sayıda kullanıcınız sistemden yararlanabilecektir !

EFMS - Filo Yönetim Sistemi
e-BRIDGE Filo Yönetim Sistemi - MFP Yönetimi

e-BRIDGE Fleet Management System firmanızda kullanmakta olduğunuz MFP makinelerini , çalışma durumlarını, sarf malzemeleri bilgileri hakkında bilgi toplar ve bunların analizini sizin için yapar. Makinelerin sorunlarını, toner bitmesi, kağıt sıkışması gibi bilgileri hızlı bir şekilde bilgilendirir.Makinelerin iş yüklerini analiz eder. Bu yönetim sistemi otomatik olarak numaratör bilgilerini okuyabilir ve masrafları gösterebilir. Aylık baskı adetlerini grafiksel olarak gösterebilir. Sistem bağımsız, java tabanlı her türlü işletim sisteminde çalışabilir.

 Tek bir ekrandan makineler ile ilgili her türlü bilgi ulaşabilirsiniz. Makinelerin o anki numaratör bilgilerini görebilirsiniz. Mevcuttaki sayfabaşı sözleşmenizdeki rakamlarını ayarlar menüsünden kayıt ederseniz, o anki masraf bilgisinide görebilirsiniz.

Sistemin bir diğer avantajı firmanızdaki TOSHIBA harici cihazlarında bilgilerine yine bu program yardımıyla ulaşabilmenizdir.

e-BRIDGE Fleet Management System programı ÜCRETSİZDİR. Ancak çalışabilmesi için firmanızda en azından 1 adet e-BRIDGE özellikli TOSHIBA olması gerekmektedir. Bu programı bayinizden edinebilirsiniz. 

 
Paper Cut

PaperCut Nedir?  

*  Baskı, Fotokopi, Tarama ve Faks İşlerinin Takibi

*  Kullanım Raporları (Departman ve masraf yerlerine göre ücretlendirme

*  Güvenli Baskı ve ‘Beni Bul’ Özelliği

*  Kart ile cihaza erişim

*  Baskı Kuralları Oluşturma ve Yönetme

*  Cihaz Yönetimi (E-Posra/SMS ile hataları ve toner seviyelerinin yönetimi, numaratör kontrolü)

e-STUDIO ile Entegrasyon

PaperCut Sistemi, e-BRIDGE X teknolojisine sahip olan cihazların ekranları üzerinden diğer fonksiyonlar gibi kullanılabilir. Cihaza takılacak bir okuyucu yardımı ile cihaza erişimin kart ile yapılması sağlanabilir. 

Baskı Kuralları

Daha önceden yaratılmış yada sizin yaratacağınız baskı kuralları ile ekonomi sağlayabilir, gereksiz kağıt ve toner israfını önleyebilirsiniz.

Örnek Kurallar : 

- Renkli işleri S/B bas.

- 2 yada daha fazla sayfa adetli dokümanları arkalı-önlü bas.

- 150 sayfa üzeri işleri daha ekonomik makine modeline yönlendir.

Web Baskı

Dokümanları Web üzerinden sisteme yükleyerek baskılar alınabilir. Daha önceden hazırlanmış haritadan baskı işi için kullanılacak cihaz seçilebilir. Kütüphane, okul gibi yerler için idealdir.

Raporlama 

50 den fazla hazır rapor örneği bulunmaktadır. İstenilirse özel raporlar yaratılabilir. Raporlar zaman aralıkları belirlenerek e-posta adreslerine gönderimi sağlanabilir. 

Son Kullanıcı Araçları

Kullanıcılar gerçek zamanlı hesap durumlarını görebilir, hesap değiştirebilir.

YSoft SafeQ
YSoft SafeQ Doküman Yönetim Sistemi
 
YSoft SafeQ fotokopi, yazdırma ve tarama fonksiyonlarını kontrol edip, doküman güvenliği sağlayan gelişmiş doküman yönetim çözümüdür. Bütün fonksiyonlar için doğru numaratör ve hesap kontrolü, baskıları istediğiniz bir cihaza çağırabilmenizi sağlayan özelliklere sahiptir. SafeQ çözümü ile cihazlarından alınan baskıların tam kontrolüne sahipsiniz.

YSoft Safe Q orta örçekli firmalardan büyük organizasyonlara, devlet kurumlarından banka ve sigorta şirketlerine masraf kontrolü ve gelişmiş iş akışı sağlar.

Gittikçe önemi artan doküman güvenliği için kullanıcı yetkilendirmeli giriş sistemine sahiptir. Kullanıcılar cihazları şifre, giriş kartı, parmak izi gibi yetkilendirme seçenekleri ile fonksiyonlarına erişebilir.

FAYDALAR

Masraf Azaltma, Ekonomi
YSoft SafeQ baskı giderlerini azaltmanıza yardımcı olur. Kullanıcıları daha ekonomik baskı yöntemlerine yönlendirebilir yada gereksiz baskı alınmasını önleyebilir. Toplam harcama maliyetlerini 3 ay gibi bir sürede geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Kontrolü
Kullanıcılar baskılarını alırken işlerinin cinsi ve şekline göre daha uygun makineden baskı alabilirler.

Kullanım Kolaylığı
Kullanışlı Web-tabanlı kontrol paneli ile Bilgi İşlem yada yönetici kadroları sistemi kolayca yönetim, gerekli raporlamayı alabilir. Kolay ve güvenli MFP erişim yöntemleri ile kullanıcıların verimliliklerini yükseltir.

Çevre Dostu
Kontrol edilen baskı ortamı sayesinde azalan kağıt kullanımı ile çevre korunmasına katkı sağlar.

ÖZELLİKLER

Güvenli 'Beni Takip Et' Özelliği
Ysoft SafeQ`nun güvenli `Beni Takip Et` özelliği ile kullanıcılar güvenli bir şekilde baskılarını alabilirler. Bir kullanıcı yazıcı yada MFP cihazından baskı almak istediği zaman, baskı işini sisteme gönderir. Baskıyı almak istediği cihazın yanına gidip kartı yada şifresi ile kendisini sisteme tanıttığında, gönderdiği baskı işi sistem tarafından bu cihazdan basılması sağlanır.

Web Arayüz ile Merkezi Yönetim
Bilgi İşlem yada Yönetici kadrosu Web tabanlı merkezi yönetim sistemi ile ortamadaki bütün cihazları ve bunların kullanıcılarını yönetebilir. Sistemin güvenliği ve ekonomisi için kurallar yaratabilir. Cihazlarda bir sorum olduğunda yetkilieri uyararak işlerin aksaması önlenir.

Paylaşımlı Baskı Kuyrukları
YSoft SafeQ ile kullanıcıların atanmış cihazlardan baskı alması sağlanabilir.

Proje Yönetimi, Hesabı ve Raporlama
YSoft SafeQ ortamdaki bütün işleri kişilere, departmanlara ve projelere göre hesaplayıp raporlayabilir. Bu şekilde kullanıcılar ve işlere göre masraf kontrolu sağlanır.

Mevcut Kartlı Sistemler ile Uyumluluk
YSoft SafeQ çözümü 60 dan fazla değişik kart okuyucuyu destekler. Bu şekilde mevcutta kullandığınız giriş kartlarınız ile baskı sisteminizi kullanabilirsiniz.

Kredi Sistemi
YSoft SafeQ ile kullanıcıların hesaplarındaki kredi miktarlarına göre cihazların kullanımını sağlanabilir.

YSOFT SAFEQ YAZILIM VERSİYONLARI

- YSoft SafeQ Instant Edition : Küçük ve orta örçekli işletmeler için giriş sınıfı doküman yönetim yazılımı versiyonudur.
- YSoft SafeQ Professional Edition : Orta ve büyük ölçekli firmalara uygundur. En çok tercih edilen versiyondur. Bir alt versiyona göre daha fazla cihaz ve kullanıcı yönetim imkanı vardır. Gelişmiş yönetim ve raporlama fonksiyonlarına sahiptir.
- Ysoft SafeQ Enterprise Edition : Yüksek kullanım ve yönetim talebi olan işletmeler içindir. Şubeli firmalara uygundur.

YSOFT KONTROL TERMİNALLERİ

YSoft SafeQ kontrol panelleri yetkisiz kullanımları önleyerek cihaz ve bilgileriniz güvenliğini sağlar. Terminal bağlı cihazlarda ekran kullanıma kilitlidir. Kullanıcılar giriş kartlarını okutarak yada şifrelerini girerek cihazı kullanabilirler.

2 tip terminal vardır.

Terminal Ultralight : Küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçlarını karşılacak şekilde dizayn edilmiştir. Fotokopi ve yazcı fonksiyonlarını kontrol edip yönetmenizi sağlar.
Terminal Professional : Üzerindeki ekranı sayesinde kullanıcılar işlerini kontrol edebilir, gerekli ayarları yapabilir. Fotokopi, yazıcı ve tarama fonksiyonlarını kontrol ederek yönetmenizi sağlar. Favori işler, proje yönetim özellikleri kullanılabilir.

  Şirketimizin İletişim Bilgileri

  ADRES

  Osmangazi Mahallesi, Selamet mah. Doktor Sadık Ahmet Cad. 20/C, 16240 Osmangazi/Bursa

  TELEFON

  +90 224 271 05 55

  EMAIL

  agunmar [@] agunmar.com

  Cart